Take a fresh look at your lifestyle.

جدیدترین مدل ریش مردانه ۲۰۱۸ بلند و کوتاه که تا به حال ندیده اید

0 131

جدیدترین مدل ریش مردانه ۲۰۱۸ بلند و کوتاه که تا به حال ندیده اید

یه طور کلی دو دسته مرد در جهان وجود دارد : آنهایی که معتقدند ریش برای صورت آنها مناسب نیست و آنهایی که ریش گذاشتن را دوست دارند.

در ابتدا شما باید بدانید که باتوجه به فرم صورت و موهای خود چه مدل ریش مناسب شما می باشد. مثلا اگر موهای بلندی دارید باید بدانید که بهترین حالت، مدل ریش بلند است یا اگر موهای کوتاهی دارید، احتمال اینکه مدل ریش کوتاه روی صورتتان بشیند بسیار زیاد است.

بهترین مدل های ریش جذاب متناسب با فرم صورت ها

انواع مدل ریش بلند

دنیای مد و زیبابی دائما در حال تغییر است چنانچه میبینیم در سال های قبل انواع ریش بلند مورد استقبال قرار گرفته و انگار مد و فشن به کرات مسافر زمان است.

پیشینه ی این ریش های بلند ما را به یاد مدل ریش اسلامی در دوران صدر اسلام می اندازد.

اما به طور کلی ریش بلند از قدیم نشانه ی ابهت، زیبایی، و اقتدار مرد بوده است که بر این اساس میبینیم خاخام های یهودی ریش بلند دارند و همینطور در آئین هندو و یونان باستان ریش بلند رواج داشته است.

جدیدترین مدل ریش کوتاه

انواع مدل ریش کوتاه مردانه و پسرانه جدا از مدل موی شما به صورتتان نیز بسیار مرتبط است یعنی یعنی باتوجه به فرم صورت شما مشخص است که چه مدل ریش کوتاهی مناسب شماست.

در زیر عکس مدل ریش کوتاه، ته ریش و زیباترین مدل ریش و سیبیل مردانه را ببینید.

مدل ریش کوتاه جذاب مردانه برای صورت کشیده و قلبی

مدل های مناسب ریش برای فرم های متفاوت صورت

اولین قدم برای ریش گذاشتن این است که ببینیم چه مدل ریشی به صورتمان می آید پس در ابتدا باید فرم صورت خود را بشناسیم و متناسب با آن فرم مدل ریش مناسبی که روی صورتمان مینشیند را انتخاب کنیم.

انواع مدل ریش برای صورت های گرد

یکی از نکان مهم برای انتخاب مدل ریش روی صورت شکل و ابعاد صورت شماست، اگر صورت گردی دارید باید توجه داشته باشید که ریش پر پشت و بلند صورتتان راشبیه یک توپ گرد می کند .

مدل ریش مناسب برای صورت های گرد این طور است که باید ریش روی گونه های خود را کوتاه کنید و هر چه به سمت پایین می آید پر پشت تر کنید تا صورتتان مستطیلی شود و چانه شما پهن تر شود.

برای باریک کردن صورت مدل ریشی را باید انتخاب کنید که در امتداد چانه نسبتا بلند باشد و در گونه ها کوتاه تر شود، برای صورت گرد مدل ریش و سیبیل نیز میبایست طوری باشد که سیبیل تا منحنی گونه تمام شود و ادامه دار نباشد.

مدل ریش مردانه بلند برای صورت گرد

انواع مدل ریش برای صورت کشیده

تقریبا همه مرد ها ذوست دارند هر مدل ریشی که می خواهند را روی صورتشان امتحان کنند و روی همه ی مدل ها هم جذاب به نظر برسند اما باید بدانند که مثلا مدل ریش عربی برای صورت کشیده مناسب تر است یا مدل ریش ایتالیایی و بسیاری نکات دیگر.

اگر صورت کشیده ای دارید باید قید ریش بلند را بزنید به خاطر اینکه این مدل ریش صورت شما را کشیده تر نشان می دهد. بهتر است برای این فرم صورت ریش توپر داشته باشد تا صورتتان کمی گرد تر به نظر آید.

 

مدل ریش برای صورت مستطیلی

صورت های مستطیلی به گونه ای هستند که پیشانی و چانه پهن و بزرگی دارند و هدف اینست که این پهنی گرفته شود و صورت زاویه دار تر شود.

بهتر است با مدل های ریش مثلثی این تناسب مستظیلی را در هم بشکنید و یک مدل ریش کوتاه بدون بلندی روی چانه بسیار خوب است. همینطور اگر دوست دارید خط ریش، سیبیل و گونه های دارای ریش توپر و ضخیم میتواند عالی باشد.

نکته فابل توجه این است که نباید یک سیبیل تنها روی این فرم صورت باشد زیرا حالت مستطیلی صورتتان را افزایش میدهد.

در کل افرادی که صورت مستطیلی دارند بهتر است ریش توپری داشته باشند و از گزاشتن مدل ریش بلند و بزی خودداری کنند، زیرا صورتشان را بلند نشان می دهد. همچنین می توانید با نگه داشتن خط ریش تا گونه فرم مناسب تری به صورتشان بدهند.

 

مدل ریش کوتاه جذاب مردانه برای صورت کشیده و قلبی
مدل ریش پروفسوری شیک و مردانه برای صورت مستطیلی

 

مدل ریش کوتاه شیک و جذاب برای صورت کشیده
مدل ریش کوتاه شیک و جذاب برای صورت کشیده

مدل ریش برای صورت لوزی

این حالت صورت بین حالت های مربعی و بیضی میباشد و افرادی که صورت لوزی دارند گونه های استخوانی برجسته ای دارند.

بهتر است ریش بلند را انتخاب کنید که روی گونه های شما را بپوشاند یا از خط ریش بلند استفاده کنید تا صورتتان را صاف تر نشان دهد.

در یک جمع بندی هندسه صورت لوزی با گونه پهن و چانه و پیشانی باریک شناخته می شود برای این افراد بهتر است مدل ریش و سیبیل کوتاه و یکدستی داشته باشند و اینکه از بلند کردن آن در قسمت گونه خودداری کنند.

بهترین مدل ریش عربی و اسلامی برای صورت استخوانی
مدل ریش و مو جدید ۲۰۱۸ برای صورت کشیده و لوزی

مدل ریش برای صورت بیضی

برای این فرم صورت باید همیشه ریش روی گونه های مرتبی داشته باشد و ریشتان میبایست از خط فک تا روی چانه تان ادامه پیدا کند.

افراد دارای صورت بیضی تقریبا با همه ی مدل های ریش مثل مدل ریش بلند، مدل ریش بزی، ریش کوتاه، ریش کامل و غیره عالی به نظر می رسند.

فقط نکته مهم برای این مدل ریش اینست که مدل ریش بزی بسیار بلند اصلا خوب نیست و مشخصات خوب چهره شما را از بین میبرد.

انواع مدا ریش پروفسوری و سیبیل جدید مردانه برای صورت گرد
مدل ریش بزی مردانه بلند برای صورت های گرد و بیضی شکل

مدل ریش برای صورت مربعی

برای صورت مربعی برخلاف صورت گرد که هدف ایجاد زاویه تیز است و شما میخواهید زاویه های صورتتان را برجسته کنید در مدل ریش برای صورت مربعی باید این زوایا را نرم کنید و در واقع بپوشانید.

ایده آل ترین حالت مدل ریش برای صورت مربعی این طور است که به اصطلاح باید کمی روی صورتتان گرد و خاک کنید داشتن مدل ریش بلند به همراه سیبیل میتواند شما را جذاب تر کند و همچنین مدل ریش بزی بسیار مناسب این فرم صورت است.

افرادی که طرفدار مدل ریش پروفسوری هستند نیز اگر فرم صورتشان مربعی باشد بسیار خوش اقبال هستند، باید برای صورت مربعی باید مدل ریشی را انتخاب کنید که صورتتان را کشیده تر کند.

مدل ریش و سیبیل کوتاه شیک و جذاب برای صورت گرد
مدل ریش کوتاه مردانه برای صورت گرد و مربعی
مدل ریش پروفسوری جدی مردانه برای صورت گرد

مدل ریش برای صورت قلبی

در این حالت چهره باید کاری کنید که فک کوچک و پیشانی بزرگ جایشان را عوض کنند.

مدل ریش بلند میتواند شما را خشن تر کند و جذبه ی بیشتری به شما بدهد و خوب است که برای پوشندن چانه خود حتی ریشتتان را تا روی خرخره خود بلند کنید.

صورت قلبی افراد به گونه ایست که فک کوچکی دارند و این افراد باید این باشد که فک شان را پهن تر کنند، پس بهتر است مدل ریشی را انتخاب کنید که دوطرف چانه تان پر تر باشد.

ریش بلند مردانه برای صورت کشیده و قلبی

مدل ریش برای صورت مثلثی

چهره های مثلی چانه نسبتا بلندی دارند و درنتیجه طول صورت کشیده ای دارند پس مدل ریشی مناسب این حالت صورت است که کمک به کم کردن طول صورت شما کند.

برای تراز کردن چهره خود باید سایه ها را روی دو طرف گونه افزایش دهید و اما نه در چانه، فقط روی گونه ها.

مدل خط ریش مناسب در صورت مثلثی و پیوند خوردن آن با ریش بسیار مهم است چون اگر میخواهید چشمانتان بزرگ به نظر برسد پیشنهاد می کنیم که انها را پرپشت و بلند کنید. همچنین اگر دوست دارید میتوانید خط ریش خود را در امتداد فک خود ادامه دهید.

این مدل صورت نیازمند اینست که مرکز توجه را به بالای صورت خود ببرید و تمرکز را ریش پر روی چانه و فک بردارید. مدل ته ریش و سیبیل بسیار مناسب برای صورت مثلثی می باشد.

مدل ریش و خط ریش بلند برای صورت کشیده مثلثی

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.